Shpërthen rrjeti nga memet: Ja me kë ngjan servili i Elisës së Skënderbeut…

Memet në rrjetet sociale po bëhen gjithmonë e më shumë pjesë e pandashme e jetës sonë të përditshme. Trendi më i ri janë memet me fokus politikanët.

Në një meme të shpërndarë së fundmi në rrjetet sociale është bërë krahasimi mes kandidatit për Bashkinë e Kolonjës Erion Isai dhe një miu.

Së fundmi memet me ish-aktorin e Portokallisë janë shtuar për shkak të servilizmit të tij ndaj Rilindjes.

1 28

Screenshot 5 39

3 3

2 3