Nuk ndalet policia e Lleshit, arrestohet një tjetër studente, si ja përplasi në surrat Ramës…

Policia e Shtetit ka ndaluar një tjetër studente lidhur me parrullën e shkruar në murin e pallatit ku banon ambasadori i OSBE-së, Bernd Borchardt.

Bëhet fjalë për studenten Viosiana Kokla, e cila gjatë protestës studentore ka pasur edhe një përplasje me kryeministrin Edi Rama.

Duket se Rama nuk e ka harruar kollaj debatin me studenten, e cila sot u shoqërua nga policia e Sandër Lleshajt.

“Turp. Skandal. Policia sapo ndalon studenten Viosana Kokla për Borchard.

Studentja Viosana Kokla ndalohet nga policia për hesap të Borchard. Edi Rama shfrytëzon Borchard për t’u hakmarrë me Viosanën, studentes së arkitekturës që e kryqëzoi kryeministrin.

Turp.Turp.Turp Policia nuk ndalon kriminelët dhe të korruptuarit por me urdhër të Edi Ramës do që t’ju mbyllë gojën të rinjve. Shiheni videon kur kryqëzohej Edi Rama”, shkruan Petrit Vasili në rrjet.