Berisha jehonë protestës: Uragan studentor kundër mashtrimeve të Edvinit!

Ish-Kryeministri Sali Berisha i ka bërë jehonë stinës së re të protestave studentore, që do të rifillojnë të mërkurën. Në një mesazh në Facebook, Berisha shkruan: Nesër në ora 12:00, studentët nga e gjithë Shqipëria protestojnë para Ministrisë së Arsimit kundër mashtrimeve të Edvinit dhe kakistokracisë së tij.

Postimi i ish-Kryemibnistrit Berisha

Rikthehet fuqishem Uragani Studentor!

Neser ne ora 12:00 studentet nga gjithe Shqiperia protestojne para Ministrise se Arsimit kunder marshtrimeve te Edvinit dhe kakistokracise se tij. sb