Vrenozi zbulon pikturën që Rama i ka bërë Spiropalit

Korçari më i famshëm në Shqipëri, Ilir Vrenozi, i cili njihet për shpirtin e tij opozitar, ka ironizuar sot kryeministrin Edi Rama dhe ministren e tij Elisa Spiropali.
Vrenozi i cili ka publikuar një pikturë ku është portreti i një femre nudo, duke ironizuar dyshen Rama-Spiropali, shkruan se kjo është piktura që kryeministri i ka bërë vartëses së tij.
Ja postimi i Vrenozit

Screenshot 5 61