Video që flet qartë për dy fytyrat e Edi Ramës!

Drejtuesi i lartë i LSI, Petrit Vasili ka postuar në faqen e tij në Facebok një shenim dhe një video të Edi Ramës kur ai ishte ne opzitë dhe drejtionte protete ne Tiranë.
“Shiheni vetë videon se si villte anglisht në Al Jazeera po ky individ, kur ishte në opozitë”.
“Video flet shumë qartë”, shrkuna Vasili ne shen simin e tij.
Postimi i plotë
Shihni si Edi Rama baltoste në anglisht Shqipërine. (video).
Edi Rama pak ditë më parë ja çfarë thoshte pa ju dridhur qerpiku:
“Kur nënshkruam me Bashën marrëveshjen, i kërkova dy gjëra, rezultati nuk kontestohet dhe Shqipëria nuk shahet në gjuhë të huaj”.
Shiheni vetë videon se si villte anglisht në Al Jazeera po ky individ, kur ishte në opozitë.
Video flet shumë qartë.
E vetmja gjë që mbetet është që ky Edi Rama të thotë që s’është ai në mënyrë që të qeshë gjithë dynjaja.

Shihni si Edi Rama baltoste ne anglisht Shqiperine.(video). Edi Rama pak dite me pare ja cfare thoshte pa ju dridhur qerpiku:"Kur nënshkruam me Bashën marrëveshjen, i kërkova dy gjëra, rezultati nuk kontestohet dhe Shqipëria nuk shahet në gjuhë të huaj".Shiheni vete videon se si villte anglisht ne Al Jazeera po ky individ,kur ishte ne opozite.Video flet shume qarte. E vetmja gje qe mbetet eshte qe ky Edi Rama te thote qe s'eshte ai ne menyre qe te qeshe gjithe dynjaja.

Gepostet von Petrit Vasili am Montag, 18. März 2019