Punonjësi i Bashkisë denoncon tek Berisha Veliajn: Na detyron të bëjmë like “fasadës” së PS

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar në profilin e tij në Facebook denonciimin e një punonjësi të Bashkisë së Tiranës, i cili akuzon kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, që sipas tij po detyron punonjësit e kësaj bashkie ti bëjnë like dhe share postimeve të Partisë Socialiste.
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha në Facebook
Lexoni për detyrën që u ngarkon Lal Plehu punonjësve të Bashkisë!
Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje i nderuar Z. Sali Berisha, Jam nje i ri qe punoj ne Bashkine Tirane. Po na imponojne qe te bejm like dhe share fasades te gjith partise socialiste, kan ngritur dhe portal dhe aty na monitorojne bejm like share apo jo, jan ngritur gjith kordinatoret digjital ne te gjith shqiperine jan te gjith nenpunes shteti. Serverat jane ngritur nga kompania e Ilir Beqes dhe jane brenda ne bashkine tirane. Rrespekt”