I degraduari psiqik deri në shkallën më të lartë të imagjinatës, Berisha publikon videon

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar sërish lidhur me deklaratat e cuditshme që ka bërë kreu i qeverisë gjatë Kongresit të Partisë Socilaiste.
Bazuar në atë ç’ka shpreh Rama gjatë gjithë kohës me mllefin dhe përçmimin ndaj opozitës, Berisha ka fiksuar disa nga momentet më picante të ‘shfrenimit’ të ligjërimit të Ramës.
Statusi i ish-Kryeministrit Berisha
‘Dëgjojeni, i degraduar psiqikisht në shkallën më të lartë. Heronjtë dhe personazhet e tij janë Niçe i votave, Alizoti i Geronit pastaj halucinacionet se jeton në derrhane, minjtë i bëhen arinj! Pra miq, është rëndë dhe i pashpresë!”, përfundon Berisha dhe publikon momentin në video, ku Rama shprehet si më poshtë:

Degjojeni miq, i degraduar psiqikisht ne shkallen me te larte, heronjtr dhe personazhet e tij jane Niçe i votave, Alizoti i Geronit pastaj halucinacionet se jeton ne derrhane, minjtr i behen arinj, pra miq eshte rende dhe i pa shprese! sb

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 27. März 2019