Berisha reagon ndaj shembjes së banesave tek “Petro Nini”: Barbarizëm i vërtetë!…

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar pas situatës së tensionuar tek Petro Nini, kur permbaruast të mbështeteur nga policia u përplsen me banorët e një godine.
Në një postim në faqen e tij në facebook Berisha shkruan duke quajtur këtë sjellje një, “krim i shëmtuar”.
Postimi i Berishës
Barbarizem i vertetë i narkoshtetit, i prishin shtëpinë dhe e nxjerrin në rrugë. Krim i shëmtuar. sb

44

auto berisha fcb1552302941