“Policia i nxjerr ‘armën’ kriminelëve”, rrjeti shpërthen ndaj Ramës dhe Lleshajt pas skandalit në polici

187

Skandali i ngacmimit seksual ndaj një të miture, nga ana e një punonjësi policie pedofil, në Malësinë e Madhe, ka shkaktuar reagime të shumta. Nuk kanë munguar as memet e famshme në rrjetet sociale, të cilat ironizojnë Policinë e Shtetit dhe gjendjen e mjerueshme ku ka përfunduar.
Memet më pikante