Zhduket Rama, ikën fshehurazi nga Rinasi!

Ndërkohë që Tiranë është ‘ndezur’ nga protesta e studentëve dhe ajo e banorëve të Unazës së Re dhe klima politike në vend është e tensionuar, kryeministri Rama është nisur drejt Turqisë ku ka takuar presidentin turk Erdogan.
Nuk dihet se çfarë është diskutuar në këtë vizitë të befasishme të kryeministrit në Turqi, pasi përveç një foto të tij të publikuar në rrjete sociale nga Rama ku shkruan “Insta of the day”, dhe njoftimit në faqen e qeverisë turke ku thuhet se, presidenti Erdogan takoi kryeministrin e Shqipërisë por nuk jepen detaje të tjera.

edi erdo