Ja si Drejtori i policisë ndërton pa leje në mes të Tiranës

Rama dhe Veliaj kërkojnë t’u shembin shtëpitë shqiptarëve me pretendimin për projektin e Unazës së Re, ndërsa drejtorët e Rilindjes vijojnë të ndërtojnë pa leje.
Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka publikuar një denoncim të qytetarit dixhital, i cili tregon si ish-drejtori i policisë ndërtimore ndërton pa leje në mes të Tiranës.
Postimi i ish-Kryeministrit Berisha
Për drejtorin e policisë ndërtimore ligji nuk ekziston, ndërton në mes të lulishtes!
Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb
Zoti berisha ju uroj jet te gjat desha te beja nje denoncim me santartet e dy fishta qe peetia socialiste ndjek . Ne mes te lulishtes ne shetitoren e kombinatit lulezon biznesi i adriatik nelit shkurt tiku ky militant i ps ka mbajtur postin e drejtorit te policis ndertimore ne rrethinat e tiranes ndeersa objektin e ti e ka ne mes te lulishtes e se prish askush kurse neve ne unazen e re duan te na shkulin e mushkerijng ju lutem anonim zoti berisha se kto ca s’pret.

2 3

3 1

4