Videoja skandaloze, shikoni si i plaçkit qytetarët Lal Plehu me narkotrafikantin e tij Ermal Kapllani!

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me publikimin e denoncimeve të mbërritura në adresë të tij.
Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar një vedeo-denoncim të një qytetari, në të cilën shihet sesi Bashkia ka “mbytur” në gjoba qytetarët, ndonëse sinjalistia vertika dhe ajo horizontale rrugore janë tërësisht të kundërta.
Në denoncimin e Berishës thuhet
“Shikoni si i plaçkit qytetaret Lal Plehu me narkotrafikantin e tij Ermal Kapllani!
Qytetari dixhital denoncon kurthin kriminal te Lal Plehut dhe narkotrafikantit te tij.
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje doktor Berisha!
Shikoni si i vjedhe qytetaret e Tiranes Erion Veliaj.
Ky hajdut, mashtrues e kriminel i ndryre!
Kjo eshte filozofia e Erion Veliaj dhe gjithe Rilindjes. Te pushtetojne duke u vendosur gjoba njerezve. Kete gjobe nuk ka gjykate qe e interpreton si te sakte”.

sb

Shikoni si i plaçkit qytetaret Lal Plehu me narkotrafikantin e tij Ermal Kapllani!Qytetari dixhital denoncon kurthin kriminal te Lal Plehut dhe narkotrafikantit te tij.Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbPershendetje doktor Berisha!Shikoni si i vjedhe qytetaret e Tiranes Erion Veliaj.Ky hajdut, mashtrues e kriminel i ndryre!Kjo eshte filozofia e Erion Veliaj dhe gjithe Rilindjes. Te pushtetojne duke u vendosur gjoba njerezve. Kete gjobe nuk ka gjykate qe e interpreton si te sakte.

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 2. November 2018