Saja ‘i virgjër’?! Gjithë kupola e Policisë në kohën e tij është në kërkim për drogë

Pas deklarimit të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri se do të dilte në një konferencë shtypi për të thënë gjera….ka reaguar gazetari Dritan Kaba i cili në një status në facebook shkruna se, SAJA “I VIRGJER”, ?! SA STORMY DANIELS…
Ja postimi i tij i plotë:
SAJA “I VIRGJER”?!
SA STORMY DANIELS
Njeriu qe i dha shkollat me koncension krimit të organizuar për të shitur drogë, ai që mashtroi shqiptarët me shifrat e sipërfaqes së mbjelle me drogë, ai që bleu zgjedhjet dhe me banda kërcënoi votuesit, ai që përgjoi kundërshtarët politike me aparatura të paligjshme dhe mënyra kriminale, ai që donte nëpërmjet ligjit të sigurisë së shtuar donte të ripte biznesit shqiptar rreth 1 miliard euro, dhe çdo biznesi në veçanti mbi 10 mijë euro, ai që kupolën e policisë e ka në kërkim për trafik droge sot do na dilka i “virgjër”.
Për prokurorinë shqiptare edhe ato palaço, me vjen keq se janë gra po kështu janë, na dilka Saja “i virgjer”!

auto kaba1541060044