Berisha: Rama s’paguan asnjë qindarkë për të kaluar traun e autostradës, fut duart e tij të zeza tek më të varfërit

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video të vizitës së kryeministrit Rama në Kukës, ku është shoqërua me një eskortë të madhe sportelet në Rrugën e Kombit dhe qindra forca policie.
Berisha shkruan në një postim në Facebook se, Rama nuk paguan asnjë qindarkë për të kaluar traun e autostradës, ndërsa shton se fut duart tek të varfërit e Kukësit.Postimi i Kryeministrit Berisha
Per vete Kallam Deshtaku nuk paguan nje qindarke kurse fut duart e tij te zeza edhe tek me te varferit e Qarkut te Kukesit. Turp! sb

Per vete Kallam Deshtaku nuk paguan nje qindarke kurse fut duart e tij te zeza edhe tek me te varferit e Qarkut te Kukesit. Turp! sb

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 2. November 2018