Denoncimi: Ja sa tokë i dhanë Ndokajt gangsterit Pjerin Ndreu dhe vëllait të tij në Shëngjin

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar sot, denoncimet e qytetarëve lezhianë, të cilët shprehen se kanë dijeni për përfitimet e mëdha dhe lidhjet e ngushta të deputetit socialist Pjerin Ndreu me ish-deputetin Arben Ndokaj dhe grupin e familjarëve dhe miqve të tij të arrestuar ditët e fundit për abuzime me pronat shtetërore në bregdet.
Postimi i ish-Kryeministri Berisha
Ja përfitimet marramendese të Pjerin Ndreut nga Ndokajt! Lexoni mesazhet dhe shikoni foton e qytetarit dixhital.
Përshëndetje Doktor.
Pyete gangsterin Pjerin Ndreu sa toke i dhanë Ndokajt të vëllait të tij në Shëngjin dhe me kë do të kapardiset nëpër Lezhë tani?
Pjerin Ndreut dhe bandës së PS-së në Lezhë i ka hyrë frika në palcë se presin te gjithe te arrestohen.
Gjysma janë mbyllur në shtëpi, disa nxjerrin foto nga Spanja.
Gjithë Lezha e di se këta janë të gjithë bandë kriminale, në zgjedhje bashkë e në çdo institucion e poshtërsi bashkë.
Ja si festuan kur vodhën zgjedhjet vjet në 2017-ën. Deputeti kriminel Ndreu dhe kryetarja e PS-së, Ardiana Jaku, sot zv.ministre e Shëndetësisë, që dikur merrte 300 mijë lekë për dosje invalidi, e prenë tortën e fitores me Arben Ndokën në krah.
Pastaj shkuan me pushime në Itali dhe me vete kanë dhe Ermal Pacin, drejtorin e portit Shëngjin, prej ku kanë transportuar drogën. Ky drejtori nuk pranon të kthehet nga Spanja, sepse e di se do të arrestohet.
Këta janë xhan e shpirt, doktor, gjithçka e bëjnë e ndajnë bashkë.
Anonim, se këta janë kriminelë dhe poshtërsia e tyre nuk imagjinohet.
Përshëndetje z. Berisha.
Mesazhit të djeshëm për Ndreun bashkangjiti emërimet neopotike bashkëshortja në Ministrinë e Drejtësisë, mburojë për Hipotekën e Lezhës.
Vëllai, Paulin Ndreu, është Drejtor i Përgjitshëm i Portit Durrës ku ishte punësuar Avdylaj.
Tendera për vëllain tjetër.
Po të shikohet nga afër, njeri i vogël mendje shumë të.
Të lutem anonim.