Linda me avion personal, Rama me helikopter në oborr, shqiptarët paguajnë harbimin e familjes kryeministrore

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se avioni në të cilin hyri Linda Rama është përdorur rregullisht nga piktori dështak dhe bashkëshortja e tij në fluturimet e tyre në vendet më të pëlqyera për ta. Qytetari ka dërguar disa foto ku duiken Linda Rama dhe kryeministri Rama në udhëtimet nga Rinasi me charter personal.
Postimi i Berishës në Facebook
Qytetari dixhital nxjerr mashtrues dhe poshtëron piktorin deshtak!
http://www.sarpair.com/challenger.asp
Te dashur miq, qytetari dixhital me foto poshteron piktorin deshtak per pergenjeshtrimin qe i beri denoncimit te tij per udhetimin e Madame Rames me charter nga Rinasi. Ai gjen se pikerisht avioni ne te cilin hyri zonja Rama eshte perdorur rregullisht nga piktori deshtak dhe bashkeshortja e tij ne fluturimet e tyre ne vendet me te pelqyera per ta. Nderim qytetarit dixhital. sb

Çfarë kërkon çdo ditë ky helikopter gardës në vilën ku po pushon Edi Rama?
Më herët ish-Kryeministri Sali Berisha publikoi mesazhin me video rreth vizitave të përditshme të një helikopteri në vilën ku po qëndron kreu i qeverisë, Edi Rama.
Qytetari shkruan se këto vizita misterioze janë të përditshme dhe ngre pyetjen: Me taksat e mia paguhen këto udhëtime?
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Nje miremengjes me helikopter per piktorin deshtak!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb
Se kush erdhi me pak urgjenc tek kryeministri,hengri dreken dhe iku,kjo ndodhe po thuaj çdo dite a thu me taksat e mia paguhet Transporti i ktyre tipave? ????”

39306136 1092247727602800 8455335531033657344 n