Linda e Ramës me avion privat! Publikohet video

Ish-Kyeministri Sali Berisha ka bërë publike pamje të një charteri privat në Rinas. Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, me këtë avion privat ka udhëtuar bashkëshortja e kryeministrit Rama, Linda Rama. Qytetari i ka dërguar ish-Kryeministrit Berisha edhe videon.
Pamjet janë filmuar në datën 9 korrik në Rinas.
Denoncimi i ish-Kryeministri Berisha
Edhe Madame Rama (Basha) udheton me charter privat!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
“Mirëdita Doktor, po të nis vidjon e fluturimit të Linda Ramës më datë 9 Korrik nga Rinasi”.

Edhe Madame Rama (Basha) udheton me charter privat!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb“Miredita Doktor, po te nis vidjon e fluturimit te Linda Rames me date 9 Korrik nga Rinasi.”

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 15. August 2018