Berisha çmend Ramën, foto të helikopterit misterioz brenda vilës ku pushon

Çfarë kërkon çdo ditë ky helikopter gardës në vilën ku po pushon Edi Rama?
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin me video rreth vizitave të përditshme të një helikopteri në vilën ku po qëndron kreu i qeverisë.
Qytetari shkruan se këto vizita misterioze janë të përditshme dhe ngre pyetjen: Me taksat e mia paguhen këto udhëtime?
Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha
Nje miremengjes me helikopter per piktorin deshtak!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital! sb
Se kush erdhi me pak urgjenc tek kryeministri,hengri dreken dhe iku,kjo ndodhe po thuaj çdo dite a thu me taksat e mia paguhet Transporti i ktyre tipave? ????”

hhh

https://www.facebook.com/SaliBerisha/videos/312233462660314/