Denoncimi: Banda e Gjush Betonit po shkul palmat edhe zoti e di se çfarë ka në mendje të bëjë aty

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një tjetër denoncim në faqen e tij të Facebook për një ngjarje të rëndë në Durrës. Këtë herë një qytetar denoncon shkuljen e palmave në Durrës, duke shprehur shqetësimin se shumë shpejt do zëvendësohet nga betoni. Qytetari shkruan se banda e Gjush Betonit në Durrës po shkul palmat edhe zoti e di se çfarë ka në mendje të bëjë aty. Ai ka dërguar edhe një video, të cilën Berisha e publikuar në FAcebook
Postimi i Berishës
Ne Durres Gjushi shkul palmat per te mbjelle beton!
Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb
Pershendetje Doktor Berisha ! Shikojeni banden e Gjush Betonit ne Durres qe po shkul palmat edhe zoti e di se ca ka ne mendje te beje aty! Me shum gjasa ndonje betonim te rradhes. Keta po na pijne gjakun e po na shkaterrojn Shqiperine.

Ne Durres Gjushi shkul palmat per te mbjelle beton!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb“Pershendetje Doktor Berisha ! Shikojeni banden e Gjush Betonit ne Durres qe po shkul palmat edhe zoti e di se ca ka ne mendje te beje aty ! Me shum gjasa ndonje betonim te rradhes . Keta po na pijne gjakun e po na shkaterrojn Shqiperine. M.D”

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 28. Juli 2018

gjushi