Gjendet një trup i pajetë në Vlorë

Trupi i pajetë i një 50-vjeçari është gjetur mesditën e djeshme në rrugën që të çon në plazhin e Zvërnecit. Burime nga policia thanë se mesditën e djeshme me anë të një telefonate janë njoftuar se në anë të rrugës, kur shkon për në plazhin e Zvërnecit gjendet një person i pa jetë.
Policia dhe ambulanca kanë shkuar menjëherë në vendngjarje ku edhe kanë konstatuar se ‘në anë të rrugës, në hyrje të plazhit të Zvërnecit gjendet i pajetë 50-vjeçari me inicialet A.J.’ Dyshohet se ky person të jetë vetëhelmuar. Por policia po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.