Basha sulmon rrjetin Soros në Shqipëri

I pyetur për të komentuar një foto të fundit të Ramës në New York me miliarderin Soros, Basha ka reaguar duke sulmuar rrjetin e tij në Shqipëri, “Interesat e tyre nuk përputhen me interest e shqiptarëve”, tha Basha. Për kreun e PD objektiviteti i rrjetit Soros në Shqipëri është qesharak dhe është investuar i gjithi për qeverinë.