Ironia e Dokles për Ramën: Krenaristëve dhe kanabistëve iu shtua edhe llapisti

Vajza e deputetit socialist, Namik Dokle, Anika ka postuar një status në Facebook, ku ka ironizuar fort Rilindjen e Ramës. Ajo ka marrë shkak nga letra e djeshme që deputeti Vladimir Kosta i dërgonte Ramës, të cilin e cilësonte si një ndër llapistët më të mirë në botë. “Krenaristëve dhe kanabistëve iu shtua dhe llapisti. O sa mirë me qenë rilindas!!” shkruan Anika Dokle në postimin e saj.