LAJMET E FUNDIT

Raporti i KLSH diskretiton abuzimet e Ramës: 11 shkolla në Durrës janë prishur kot

Një raport paraprak i Kontrollit të Lartë të Shtetit i konsideron të pabaza akt-ekspertizat për prishjen e 7 objekteve arsimore në Durrës dhe rikonstruksionin...

“Në çadra jetojnë dhe sheikët, po nuk shajnë qeverinë”, shpërthen rrjeti ndaj Ahmetajt

Në përvjetorin e tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit, kryeministri Edi Rama i hipi avionit dhe u nis për në Abu Dabi. Sipas ish-kryeministrit Sali...

“Ç’a Nderi i Qarkut është ky…” Gjici argumenton vendimin

Këshilli i Qarkut të Kukësit, vendosi t’i heqë titullin qytetar nderi, Veton Surroit, me argumentin se ky i fundit ka patur qëndrime kundër UÇK-së. Vetë...

Analisti i njohur: E turpshme që parlamenti shqiptar do hetojë UÇK-në!

Analisti Kim Mehmeti, duke folur në edicionin e mbrëmjes në SYRI TV, komentoi vendimin skandaloz të parlamentit shqiptar për të hetuar luftën e UÇK-së. “Kjo...

“Rilindja” i hoqi titullin e nderit, reagon Veton Surroi: Ndaj meje u bë gjyq politik! Kush fshihet pas këtij vendimi…

Publicisti Veton Surroi ka reaguar pas vendimit të Këshillit të Qarkut të Kukësit për t’i hequr titullin “Nder i Qarkut”. Publicisti i njohur deklaroi se,...

Fshehja e vdekjeve nga COVID, ish-ministri: Prokuroria të hetojë sa më shpejt! Pse s’deklarohet shifra e pacientëve të ekstubuar?!

Profesori i kirurgjisë, Arben Beqiri ka kërkuar nga prokuroria që të hetojë sa më parë denoncimin e bërë nga kreu i PD-së, Lulzim Basha...

Ja prova tjetër se helikopteri i ushtrisë u përdor për fushatë nga ministrja Xhaçka

Gent Strazimiri i përgjigjet ministrisë së Mbrojtjes Më në fund, Olta Xhaçka u detyrua të pranojë publikisht se e ka përdorur si taksi helikopterin e...

Çfarë i pret pacientët e shëruar nga Covid-19?

Momenti i daljes nga spitali i pacientëve që ishin prekur nga një formë e rëndë e Covid-19, pritet me gëzim dhe lehtësim. Por rikthimi më...

BE hetime mbi dosjen e rindërtimit! Qeveria Rama prishi 7 shkolla në Durrës, KLSH zbuloi abuzimet

Një raport paraprak i Kontrollit të Lartë të Shtetit i konsideron të pabaza akt-ekspertizat për prishjen e 7 objekteve arsimore në Durrës dhe rikonstruksionin...

Skandal institucional! Veprim cinik, bizantin…

Nga Petrit PALUSHI SKANDAL INSTITUCIONAL, VEPRIM CINIK, BIZANTIN I KËSHILLIT TË QARKUT KUKËS Këshilli i Qarkut Kukës i hoqi titullin “Nderi i Qarkut Kukës”, personalitetit të...

Aktualitet

Më Shumë
png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAUQAAADrAQMAAAArGX0KAAAAA1BMVEWurq51dlI4AAAAAXRSTlMmkutdmwAAACBJREFUaN7twTEBAAAAwiD7pzbEXmAAAAAAAAAAAACQHSaOAAGSp1GBAAAAAElFTkSuQmCC

“Në çadra jetojnë dhe sheikët, po nuk shajnë qeverinë”, shpërthen rrjeti...

Në përvjetorin e tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit, kryeministri Edi Rama i hipi avionit dhe u nis për në Abu Dabi. Sipas ish-kryeministrit Sali...

Web

29,905FansLike
reklama anti covid per portale

Politike

Më Shumë

Editiorial

FAQE E PARË

Ekonomi

Më Shumë

Sociale

Më Shumë

Bota & Rajoni

Më Shumë

Kulturë

Më Shumë

Shëndetësi

Më Shumë