Tag: Xhafa

Dosja korruptive e Xhafës, a po shantazhon Rama ish-ministrin që të...

Arben SHAHINI Në një emision special media pranë qeverisë Top Channel ka sulmuar Fatmir Xhafën. Emisoni që ka zgjatur rreth 60 minuta ka filluar dhe...

Kush e vuri në lëvizje “Dosjen 339” cili është roli i...

Kryetari i PD Basha ka deklaruar se faktori ndërkombëtar ka kërkuar arrestimin e Vangjush Dakos nga ish ministri i Brendshëm. Mes ndërkombëtarëve dhe Ramës,...