Tag: rama po shantazhon ish-ministrin

Dosja korruptive e Xhafës, a po shantazhon Rama ish-ministrin që të...

Arben SHAHINI Në një emision special media pranë qeverisë Top Channel ka sulmuar Fatmir Xhafën. Emisoni që ka zgjatur rreth 60 minuta ka filluar dhe...