Publikimi i përgjimeve nga BILD dëshmon se zgjedhjet në Dibër u vodhën dhe dirigjent...

Partia Demokratike në Dibër ka reaguar nëpërmjet z. Xhemajl Gjunkshi pas përgjimeve të reja të publikuara mbrëmë nga Gazeta Bild, ku dëshmohet se zgjedhjet...

Mesazhi i fundit i Bardh Spahisë për Shkodrën: Shkodranë, sot marshim proteste në 18:30

Te dashur miq. Partia Demokratike Dega Shkoder i ben thirrje cdo shkodrani te na bashkohet diten e neserme, e Enjte, dt 20 Qershor ne...

Dorëzohu!

Dorëzohu Edi! Red VARAKU Mos dëgjo Elisën! Nuk ke ku shkon! Po të vjen fundi. Dhe këtë herë është vërtet fundi në të gjitha kuptimet. Tani...

Kryetari i PD Mat falenderon qytetarët: Të bashkuar do ta mundim bishën e plagosur...

Të dashur qytetarë dhe demokratë të Matit. Ju faleminderit për mbeshtetjen  dhe për qëndresën e jashtëzakonshme që treguat dje. Qëndresa juaj ka qënë një përgjigje...

Tërbim i papërmbajtur i qeverisë në grahmat e fundit, Berisha paralajmëron Ramën

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas arrestimit të ish-deputetit demokrat, Bardh Spahia. Berisha e cilëson këtë veprim një krim të shëmtuar politik dhe hakmarrje...

PD thirrje Ramës: Ndalo menjëherë sulmin ndaj qytetarëve të Kavajës dhe…

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi i ka bnërë thirrje kryeministrit Rama të ndalojë menjëherë sulmin ndaj qytetarëve teë Kavajës “Edi Rama ndalo menjehere...

Reagimi i fortë: Rama urdhëron zagarët e tij Lleshin dhe Arta Markun për të…

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka reaguar lidhur me përplasjet që po ndodhin pranë KZAZ-ve, në disa prej bashkive të vendit. Përmes një mesazhi...

PD reagon pas kërcënimeve të Ramës: Përçarës dhe nxitës i vëllavrasjes, nuk do të...

Ka ardhur reagimi zyrtar nga Partia Demokratike për deklaratën e Edi Ramës për ndalimin e lëvizjes së lirë të shqiptarëve. Pasi i la pa gjykata...

Bardhi: Fundi i Ramës do jetë i shpejtë dhe i tmerrshëm, krim të ri...

Sulmi ndaj qytetareve ne gjithe Shqiperine eshte kriminal dhe i urdheruar drejtperdrejte nga Edi Rama. Edi Rama do mbaje pergjegjesi per nxitjen e konfliktit social,...

Jozefinë, tenderin e shkollës që dogjën “talebanët” në Shkodër do ta fitojë Faiku?

Arben SHAHINI Shumëkush nuk e di se çfarë fshihet pas deklaratave të sekserëve politikë të bizneseve të lidhura me qeverinë. Askush nuk mund ta dijë...