Ah Edi, Edi! Më vjen shumë keq për ty! Të paska ngatërruar “doktoresha” ilaçet…

Anëtarja e kryesisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Elona Guri, ka reaguar pas vrerit të lëshuar nga kryeministri Edi Rama në drejtim të ‘Zërit...

I Çmenduri shpall “kazan” radion e Departamentit të Shtetit!

Një kryeministër me kartelë shpall radion zyrtare të Departamentit të Shtetit si “kazan”. Deklarata e Ramës vjen pas një investigimi që radio Zëri i...

Berisha: Ja pse Rama nuk mund të jetë ministër i Jashtëm!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një konstitucionalisti shqiptar, i cili duke cituar Kushtetutën zbulon pse është i paligjshëm emërimi i kryeministrit, Edi Rama,...

Reagon PD: Hetimi i dosjes 339 të publikuar nga Zëri i Amerikës çon në...

PD ka reaguar pas përgjimeve të publikuara nga Zëri i Amerikës të një pjese të përgjimeve të Prokurorisë së Krimeve të Rënda që çuan...

Lajthit Rama, sulmon Zërin e Amerikës: “Flet nga kazani i Tiranës”

Pasi Zëri i Amerikës publikoi përgjime për punësimet në burgje në kohën kur Drejtoria e Burgjeve drejtohej nga Arben Çuko, ka reaguar kryeministri Edi...

Rama është çmendur, i ka bllokuar Bushatit edhe pasaportën diplomatike që të mos shkojë...

Ish-Kryeministri Berisha e ka konsideruar tragjikomike vetëshpalljen e Ramës si ministër të Jashtëm duke kujtuar se tani vendi ka dy ministra të Jashtëm, një...

Ish-Presidenti: “Shteti shqiptar në situatën më kritike që prej vitit 1992”!

Ish-Presidenti Bujar Nishani u shpreh për Fax News se shteti ndodhet në situatën më problematike që prej vitit 1992 ku sipas tij, në asnjë...

Ish-Rektori thirrje Ramës: Po mban peng fillimin e mësimit në universitete, mos bëni “të...

Shezai RROKAJ Kryeministri të heqë dorë nga demagogjia dhe dhuna në universitete. Kërkesat e studentëve nuk janë plotësuar: nuk është realizuar përgjysmimi i tarifës së...

Rama nuk justifikon 200 mijë euro të sarajeve në Surrel, Linda bleu 3 mijë...

Nga Vincent W.J. van Gerven Oei Ajo që nisi si një koment arrogant të Kryeministrit Rama në përpjekje për të shuar protestat e studentëve gjatë...

Tao Balla trembet nga emigrantët në Greqi, thërret në takim militantët e PS

Taulanti, bashke me parine e tije ne Athine, ne nje takim me strukturat dhe elektoratin e majte te Partise Socialiste ne Greqi. Mire ben shoku...