Dhunohet mjekja në qendrën shëndetësore

Një mjeke është goditur me sende të forta në qendrën shëndetësore në qytetin e Durrësit. Sipas policisë, A.SH., 28 vjeçe u qëllua në vendin...

Dëshmia për avionët me drogë në Akërni të Vlorës: Pilotët njoftohen me anë të...

Banorët në Akërni të Vlorës thonë se kanë dëgjuar herë pas here zhurmat e avionëve që ulen. Sipas tyre, zhurmat e avionëve dëgjohen herët në...

Video skandaloze e mësuesit pervers militant i PS, në shkollën 9-vjeçare në Fushë Krujë

“Një video skandaloze qarkullon në telefonat e nxenesve në shkollën “Adem Gjeli” në Fushë Krujë”. Kështu shkruan në postimin e tij në rrjetet sociale...

Paloka: Nuk do të ketë qetësi për Ramën derisa qytetari i fundit i Kukësit...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka, ia ka drejtuar disa pyetje sot ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, që deklaroi se do të luftonte krimin...

Financieri i bandës “Habilaj” rrëfehet nesër në Katania, dëshmia e tij fundos Tahirin?!

Nezar Seiti, i ashtuquajturi financieri i bandës "Tahiri Habilaj" nesër në orën 14:00 do të dëshmojë në prokurorinë e Catanias, ku ndodhet prej 8...

Qëllohet me pistoletë biznesmeni në qendër të Vaut të Dejës, rëndë në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vaun e Dejës në Shkodër. Bëhet e ditur se një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në...

Dy prokurorë fitojnë betejën me Arta Markun

Dy prokurorë Besim Hajdarmataj dhe Olsion Cela e kanë fituar betejën me kryeprokuroren Arta Marku. Kjo pasi Gjykata Administrative e ka konsideruar si të paligjshëm...

Tahiri telefonoi Qaton: Largo patentat nga makina e Sotës

Ish-ministri Saimir Tahiri ka marrë në telefon drejtorin e Policisë së Elbasanit, Altin Qato dhe i ka kërkuar që të zhdukë patentat e tij...

Denoncohet skandali: Tenderin e fiton babai i drejtorit të Ujësjellësit, paratë ndahen mes tyre...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari dixhital, i cili denoncon punimet e ujësjellësit në Durrësit. Në mesazhin e publikuar, qytetari shkruan se...

I dënuari me 2 vjet burg, shef i Krimeve në Komisariatin Nr.2

Një oficer i dënuar me 2 vjet burg për korrupsion është emëruar shef seksioni për Krimet në Komisariatin Nr. 2 Tiranë. Denoncimi është bërë...