Reagon Berisha: Shikoni pasojat antinjerëzore rrënuese të qeverisë së gangsterëve të Edvin Urrejtjes

127

Momente prekëse dhe të dhimbshme nga revolta e fermerëve të Myzeqesë. “Shikoni pasojat antinjerëzore rrënuese të qeverisë së gangsterëve të Edvin Urrejtjes!”, shkruan ish-Kryeministri Sali Berisha, duke publikuar një video nga protesta që po zhvillohet në aksin Lushnje – Fier.
Protesta ka nisur pasi qeveria ka vendosur uljen e TVSH-së së rimbursueshme për agropërpunuesit.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha
Shikoni pasojat antinjerezore rrenuese te qeverise se gangstereve te Edvin Urrejtjes! sb

Shikoni pasojat antinjerezore rrenuese te qeverise se gangstereve te Edvin Urrejtjes! sb

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 20. März 2019